12 değişik bukleli saç modeli


Bukleli saç modelleri saça maşa ile şekil verilerek hazırlanan şık modellerdir. Bayanların en sevdiği saç modelleridir diyebiliriz. Her kombinle ve her ortamda rahatça kullanılabilen bukleli saçlar en çok tercih edilen saç stilleridir. Bukleli saçlar genel olarak her bayana yakışan ve ince ya da kalın bukleler şeklinde kullanılabilen modellere sahiptir. Siz de saçlarınıza şık bir görünüm katmak istiyorsanız saçlarına ince ya da kalın bukleler kazandırabilirsiniz. Özellikle uzun saçlara sahip bayanlarda bukleli saç modelleri oldukça şık durmaktadır. Bukleli saçlar saçlarınızın daha hacimli ve daha canlı görünmesini sağlar. Ayrıca sizi her ortamda iddialı bir görünüme kavuşturur. İşte hem şık hem de iddialı bir görünüme sahip olabileceğiniz bukleli saç çeşitleri;

 

  • Hafif bukleli saçlar: Bukleli saç modelleri arasında yer alan bir modeldir. Saçlara hafif bukleler kazandırılarak şık bir görünüm elde edilir.
  • İri dalgalı bukleler: İri dalgalı bukleler bukleli saç çeşitleri arasında bu yıl en çok ilgi gören modeller.
  • Sık sık kullanılan küçük bukleler: Açıkçası pek doğal bir görünüm vermemektedir. Özel bir gecede ya da düğüne giderken seçilebilecek tercihlerdir.
  • İri su dalgası: Hem şık hem de feminen görünmek isteyenlerin tercihi iri buklelerden oluşan su dalgası olmaktadır.

Saçlarınızın görünümüne önem veriyorsanız sizlere uygun modeller arasından tercih yaparak saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Bukleli saç modelleri oldukça revaçta olmakla birlikte önümüzdeki sezonda da en çok ilgi görecek modeller arasında yer alıyor. Özellikle günlük yaşamda kullanılan hafif bukleler hem şık hem de rahat bir kullanım sunuyor. Eğer iddialı olmayı seviyorsanız sık sık kullanılan küçük bukleleri tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı daha yoğun ve hacimli gösterecektir.

Saçlarınız için her daim özen göstermek sizi mutlu eden en kolay şeydir. Çünkü bayanların saçları ile geçirdiği zamanlar en keyifli zamanlar olmaktadır. Saçlarınıza gece, gündüz ve her ortamda bukleler kazandırarak şıklık elde edebilirsiniz. Özellikle sokak stilinde sıkça karşımıza çıkan iri su dalgası bukleleri ile rahat bir görünüm yaratabilirsiniz. Bukleli saç modelleri ile ilgili fikirlerimiz arasından seçim yapmak size kalıyor.

Kim ne derse dersin düz saç, örgülü saç, at kuyruğu vs. hepsi bir yana bukleli saçların ayrı bir havası var. Çeşit çeşit bukleli saç modellerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.


bukleli saç modelleri

bukleli saç modelleri


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir