2015 Yılı Abiye Saç Modelleri


Kadınların en hassas olduğu ve en çok önem verdiği konu saçlarıdır, çünkü bir kadının güzelliğini ortaya çıkaran unsur saçlardır. Kadınların saçlara olan ilgisinden dolayıdır ki her geçen gün yeni saç şekilleri, saç boyaları ve saç şekillendirici cihazlar ortaya çıkıyor. En çok stres yapılan durumlar özel bir davete gidileceği veya bir düğüne katılacağı zaman saçını nasıl yaptırması gerektiği ile ilgili kafa karışıklığıdır. Kıyafetiniz ne kadar güzel olursa olsun eğer saçınız tam bir fiyasko ise güzel görünmenizin mümkünatı yoktur. Yaz dönemi gelince evlenen sayısı artar ve davetiyeler üst üste gelmeye başlar. Hele bir de evlenen yakınız ise aldığınız abiyeye uygun saç modeline karar vermek zorlaşır.

Abartıdan Uzak Abiyeler İçin Saç Modelleri

Kıyafette sadelikten yana olanlar için her zaman saçlarında biraz abartıya kaçmaları tavsiye edilir. Abartıdan kasıt leylek yuvası gibi topuzlar değil, maşa ile şekillendirilen ense de toplanan saç modeli veya saçlarınızı yana doğru ayırtıp arkada toplattığınız dağınık topuzlar şıklığınıza şıklık katacak. 2015 yılında da gözde olan bu topuz saç modellerini sade elbiseleriniz ile kullanarak çekici görünebilirsiniz. Yine bu sezonun gözdesi olan örgü saç modelleri ile yapılan saçlar ile de şık olabilirsiniz.

Abartılı Abiyeler İçin Saç Modelleri

Her zaman tezatlık şık olmakta önemli faktörlerden birisi olmuştur ve siz de abartılı model bir abiye seçtiyseniz dikkatleri abiyenize çekmek için saçınızı olabildiğince sade bir model yaptırmalısınız. 2015 modasında salık uzun saçlara verilmiş hafif dalgalar ile oldukça hoş görünüm elde ederek dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir