2016 Kış En Moda Saç Toplama Şekilleri


Kış mevsimi geldiğinde, tüm kadınların en çok şikayet ettiği konulardan biri; soğuk sebebiyle başlarını örtmek zorunda kalmak ve bu durumun saç şekillerini bozmasıdır. Bu durumda, yapılması gereken, saçları olabildiğince bu sorunu çözecek şekilde toplamaktır. Kış mevsimi modası, şık olmak isteyen kadınlara, soğuktan etkilenmemelerini sağlayacak modeller sunuyor.

Topuz

Saçlarınızı, tepe noktasına yakın noktadan, gevşek şekilde toplayabilirsiniz. Bu model, 2016 kış modasının öncülerinden olduğundan, bu şekilde toplanan saçlar, size trend ve şık bir görüntü ile birlikte, soğuktan korunma şansı da vermektedir. Böyle bir topuzla, başınıza istediğiniz tarzda bir bere takabilirsiniz. Çıkardığınız bere, saçlarınızın dağılmasına sebep olamayacaktır. Gevşek topuzlar, 2016 kış modasında ne kadar kendine yer buluyorsa, sıkı sekreter topuzları, o kadar uzak durulması gereken modellerden.

At Kuyruğu

2016 kış saç modasında, en sık rastlanan saç toplama yöntemi; enseden at kuyruğu modeli. Muhtemelen, kış ayının getirdiği mecburiyet nedeniyle, soğuktan korunmak için çoğu kadının bu şekilde saçlarını toplaması, bu modayı getirmiş olabilir. Saçlarınızı, enseye yakın bir noktadan at kuyruğu şeklinde topladığınızda, takacağınız bere ve boynunuza alacağınız atkıyı çıkardığınızda, saçlarınız hala görünmesini istediğiniz kadar düzgün kalıyor olacak. Bu model, size çok sade geliyor ise, kulakların üstünden bir noktaya takacağınız, birkaç renkli ve taşlı tel toka, saç modelinize bir hareket getirebilir.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir