2016 Kısa Saç Modelleri


Hayatında değişiklik yapmak isteyen kadınlar genellikle ilk olarak saçlarını hedef alırlar. Yeni yılında yaklaşması ile birlikte 2016 yılının saç modelleri belirlenmeye başlanmıştır. Saç kesimi ve renk konusunda fikir arayışında olan bayanlar için 2016 kısa saç modelleri verilebilir.

Kahküllü Kısa Saçlar

Kısa saç modelleri kullanım rahatlığı bakımından, uzun saç bakımından kaçınanların ilk tercihi olmaktadır. Modern görünüme sahip olan kısa saç modelleri kahkül eşliğinde 2016 yılının saç trendleri arasında yer almaktadır. Victoria Beckham ile popüler olan bob kesimi, kısa saç modelleri arasında en beğenilenlerden olmaya devam etmektedir. Kahkül ile daha keskin hatlara sahip olan 2016 kısa saç modelleri ile etrafta özgüveni yüksek bayanları görmek mümkün olacaktır.

Uzun Saçlardan Kısa Saçlara

Kadınlarda cesaret gerektiren konulardan biri olan kısa saçlar, popüler olan pek çok kısa saç modeli ile daha kolay karar verilen konulardan biri olmuştur. Uzun saçlardan vazgeçmek her bayan için zordur, ancak kısa saçların kattığı değişik hava ile verilen karardan pişman olmak nadirdir. Bu nedenle 2016 kısa saç trendlerini takip ederek, yüz hatlarına en uygun olan modelin seçilmesi yeni yılın ilk değişimlerinden olacaktır.

Saçlarında değişiklik yapmak isteyen ancak aradığı modeli bir türlü bulamayanlar için kısa saç modelleri görülmeye değer niteliktedir. Özellikle çalışan bayanlar için kısa saçlara model vermenin kolaylığı büyük rahatlık sağlayacaktır.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir