2016 Saç Trendleri


2016 yılının modası hakkında hemen hemen birçok tasarımlarla karşılaşılmaya başlandı. Düzenlenen moda haftaları sayesinde 2016 kıyafet modası aklımızda yer etmeye başladığı göre şimdi en önemli doğal aksesuarlar olan saçlar nasıl olacak 2016 yılında.

2016 Trend Saç Renkleri

Bu yılda da her zaman olduğu gibi doğal renkler saç renklerinde trend olmaya devam etmektedir. Ancak doğal renklerin yanı sıra bu yıl kış sezonunda da farklı renklerde kendi yerlerini alçaklar.

Pembe, turuncu ve kırmızı renkli saçlar ile iddialı bayanların gönüllerine su serpilecek. Bu yılda tabii ki siyah, koyu kumral, trüf kahverengi ve ışıltılı sıcak tonlar revaçta olacak.

2016 Saç Modelleri

Geçen yılda da trend olan bohem dalgalar bu yılda görülecektir. Kolay ve zahmetsizce yapılan bu saç modeli bayanların gözdesi olmaktan vazgeçemeyeceği bir model olacağa benziyor.

Bu yılda enseden toplanan saçları görmekteyiz. Enseden toplanan atkuyruklarını güzel bir toka ile toplayarak ya da daha dağınık toplamalar yapılarak kullanılabilirsiniz. Düz fönlü saçlar bu yılda da kullanılmakta. Bu yılda en dikkat çekecek olan saç modeli bütün saçları kafanızın üstünde toplamak olacak. Yine 2016 yılında enseden veya tepeden toplanan atkuyruğu, salaş toplanan saçlar, düz saçlar üzerinde gevşek dalgalar, kıvrımlı saçlar, Retro saç modelleri, toplu açık topuzlar ve örgülü saç modelleri 2016 yılı saç modasın da yerlerini almaktadır.

 


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir