2016 Yılbaşı Gecesi İçin Saç Trendleri


2016 Yılbaşı Gecesi İçin Saç Trendleri

2015’e veda 2016’ya merhaba denilecek bu gecede, bütün bir senenin kendinden söz ettiren saç modellerini görmek mümkün olacak. Saçlar modaya uygun şekilde takip edildiği gibi yılbaşı nüansına uygun olması bekleniyor. Özellikle dalgalı ve uzun saçların yılbaşı gecesine damga vuracağı tahmin edilmektedir. Koyu ve gösterişten uzak fakat bakımı ve uzunluğuyla dillere destan olmayı amaçlayan bu saçlar bütün bir yıl boyunca yılbaşı akşamı nasıl olabileceğinin sinyallerini verip durdu adeta.

Retro Stili Saçlarda Tekrar Moda

Retro stilinin tekrar moda olmasıyla saçlarda retro rüzgârları etmektedir. Mutlaka yeni yıl gecesinde dalgalı saçlara, örgüyle hareketlendirilmiş retlolu modellere rastlamak mümkün olacaktır. Eski moda akımının tekrar can bulmasıyla saç trendlerine de yeni bir canlılık geldi.

yılbaşı-gecesi-saç-modelleri-2018

Bu Sene Her Saçta Bandana Var

Bu kışın hayata geri dönen bandana stili 2015 yılbaşı gecesinde de kendinden söz ettirecek gibi duruyor. 90’ların bandanasının günümüz giyim stiline ayak uydurmasıyla yeni bir akım başlamasına neden olmuştur. Renkleri ve çok çeşitliliği bandanaların hemen hemen her tarza uyumluluk sağlamasına neden olur.

Ombre bu senede çok moda olduğu için yılbaşı gecesi saçları hem uçları ombreli hem de yeni çıkan saç tüyleri ile renklendirilmiş olarak görebiliriz. Sıradanlıktan uzak renkli tüyler kıyafet kombiniyle gözlere çok sevimli geleceğe benziyor.

 

 

 


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir