Asla Eskimeyen Saç Modelleri


Kadınların en önemli aksesuarlarından olan saçlar için pek çok farklı model yer almaktadır. Her zaman güzel ve modaya uygun bir saç görüntüsüne sahip olabilmek için modası geçmeyen saç uygulamalarından biri uygulanması en öncelikli tercihler arasındadır.

Kahküllü Küt Kesim Saç Modelleri

Düz saçlara sahip olan kadınlar tarafından özellikle tercih edilen küt kesimli saç modellerine uygulanacak kahküller, her daim moda olan ve asla eskimeyen saç modelleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Uzun Saçlar için Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Kadınlara en çok yakışan saç boyları arasında yer alan uzun boy saçlar, maşa kullanılarak yapılan biçimli dalgalar şeklinde kullanıldığında da asla modası geçmeyen bir görüntü elde edilir. Yumuşak katlı saç uygulamaları da modası eskimeyen modeller arasındadır. Özellikle büyük bir fırça ile uygulanabilecek hafif bir dalga bu saç modeli için en uygun ve asil görüntüye ulaşmayı sağlayacaktır.

Uzun saçlara uygulanabilecek modellerden bir diğeri de düz saçlara uygulanabilecek yandan ayrılmış saç modelleridir. Hem bohem hem de tarz bir hava veren bu saç modelleri, senelerdir beğenilerek kullanılmakta ve daha uzun seneler kullanılacağa benzemektedir.

Kısa Saçlar için Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Uzun saçlar kadar sık kullanılmasa da pek çok kadının tercihi her daim kısa saçtan yana olmaktadır. Kısa saç modelleri arasında en çok tercih edilenleri ve modası geçmeyeni ise köpük yardımıyla oluşturulan hafif dalgalı saç modelleridir.

Aynı zamanda kısa saç modellerinde kullanılan Bob kesimler de senelerdir modası geçmeyen ve ilk günkü taze havasını koruyan saç kesimleri arasındadır.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir