Bergüzar Korel 2015 Saç Modası


Bergüzar Korel 2015 Saç Modası

Bayanların hayranlıkla takip ettiği güzel oyuncu Bergüzar Korel özellikle yüz ve saç güzelliğiyle ön plandadır. Anlamlı bakan iri gözleri, doğal görünümlü kaşları, düzgün şekilli burnu ve dudaklarıyla izleyenleri büyülerken saçlarının doğallığı, hacimli duruşuyla da ilgi toplamaktadır. Saçlarında çok radikal değişikliklerden hoşlanmayan Bergüzar Korel, koyu tonlarda uzun saçtan vazgeçmiyor. Ancak ara sıra uçları dalgalı dolgun saçlarla kamera karşısına geçiyor.

Bergüzar Korel’in Saç Rengi

Güzel oyuncunun doğal saç rengi açık kestane tonudur. Boyattığı zaman da doğala yakın tonları tercih eden oyuncu, kendi yüz şeklinde ve ten rengine en çok yakışan fındıkkabuğu, koyu kumral ve nadiren siyah renkleri tercih etmektedir. Saçlarının orijinal formunun güzelliğinden dolayı yıllardır şampuan reklamlarının yüzü olan oyuncu, saç renginde de doğal görünümü koruyarak imajını devam ettirmektedir.

Bergüzar Korel Saç Modeli

Oyuncu ekranlara çıktığı ilk günden bu yana uzun saçlarını kestirmemiş ve hep bu imaja yakışır rollerde oynamıştır. Ona masum ve mağrur bir hava katan uzun, düz, koyu renk saçlar kendisiyle bütünleşmiştir. Oyuncu zaman zaman hafif katlı kesim kullansa da genel olarak V formunda kesilmiş saçları tercih etmektedir. Ortadan sımsıkı ayrılmış, ensede kuyruk yapılmış koyu kestane saçlar ise kendisini Türkiye’ye tanıtan görünümdür. Ancak son yıllarda daha soft ve hareketli saçları tercih ettiğinden uçlarda hafif su dalgaları bile görülebilmektedir.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir