Bu Tarz Benim Aygün Aydın Saç Modelleri


Show TV’nin beğenilen yarışması Bu Tarz Benim’in ikinci sezon yarışmalarında, Aygün Aydın yarışmada sık sık tartışmaları ile dikkat çekiyor. 1994 İstanbul doğumlu olan yarışmacı Beykent Üniversitesi TV Haberciliği ve Programcılığı bölümünde öğrenim hayatına devam ediyor. Ela gözlü kumral güzel Aygün Aydın oyunculuk ve müzik eğitimi almış ve Mustafa Ceceli’nin Şeker adlı şarkısının klibinde de oynadı. Ebru Akel’in sunduğu yarışmanın “Türkiye’nin En Tarz Ödülü” ne aday olan en genç isimlerden biri olan Aydın, model olmak istiyor.

12

Bu Tarz Benim Aygün Aydın Saç Modelleri

20 yaşındaki genç yarışmacı yüz güzelliği ve masun duruşu ile seyirci de ilgi uyandırsa da sivri dili, sık sık yaptığı tartışmalarla gündeme geliyor. Güzel bir fiziğe sahip olan Aygün Aydın’ın spor olarak binicilik ile uğraştığı hatta binicilik müsabakalarında derece yaptığı da medya da yer aldı.

Kumral ve uzun saçlara sahip olan Bu Tarz Benim yarışmacısı Aygün Aydın, saç modeli olarak klasikten pek şaşmıyor. Düz ve su dalgalı olarak kullanmayı tercih ettiği saçlarını Aydın, yarışmada bazen konseptine göre romantik topuzlar veya sprey saç boyalarıyla da canlandırıyor.

Sizlerde Bu Tarz Benim Aygün Aydın saç modellerini beğeniyorsanız uzun saçlarınızı şekillendirici saç köpükleri ile su dalgaları yapabilirsiniz. Romantik topuz modeli içinse hafif dalgalandırdığınız saçlarınızı ensenizde firkete ve tel tokalarla topuz yapabilirsiniz. Bu modeli mezuniyet gibi özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir