Bu Tarz Benim İdil Naz Saç Modelleri


Show TV ekranlarında Ebru Akel’in sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı Bu Tarz Benim’in başladığı günden beri fevri çıkışları ile dikkat çeken iddialı yarışmacısı İdil Naz Kaluç, sivri dili ile tanınıyor. 19 yaşında 1,67 boyunda olan yarışmacı, kısa sürede seyircinin merakla takip ettiği isimler arasında yer almayı başardı.

Genç yarışmacı, ilginç bir karakter sergiliyor. Fevri çıkışları, ilginç yorumları, alışılmışın dışında olan karakteri ile seyircide merak uyandırmayı başarıyor. Sosyal medya hesaplarında da hakkında birçok kez konuşuldu. Yarışmacının sevenleri olduğu kadar yorumları ve sivri dili nedeniyle sevmeyenleri de bir o kadar çok. Jüri üyelerinin de dile getirdiği gibi saldırgan karakter özellikleri taşıyor, yarışmanın verdiği hırs ve başarma isteğiyle de bu saldırganlık çoğu zaman ağız dalaşına dönüşüyor.

fwef

İdil Naz Kaluç Saç Modelleri

İdil Naz Kaluç, 19 yaşında olmasına rağmen yaşına göre cesur ve iddialı kombinler ile Bu Tarz Benim podyumunda kendinden emin adımlarla yürüyor. Yarışmanın popüler ismi Kalluç, oyuncu olmak istiyor.

Makyajında elmacık kemiklerini belirginleştirmeye ve dudaklarını ön plana çıkarmayı tercih eden yarışmacı, saç stiliyle de dikkatleri üzerinde topluyor. Koyu renk ve uzun saçlara sahip olan Kalluç, saçının bir kısmını kazıtarak cesaretini ve içinde taşıdığı minik erkek çocuğunu dışarı yansıtıyor.

Yarışmacı dikkat çeken saçlarını çoğu zaman dalgalı kullanmayı tercih ederken bazen atkuyruğu veya saç aksesuarları ile tarzına farklılıklar katıyor. Alışılmışın dışında olsa da yüzüne yakışan bu saç modeli ile İdil Naz Kaluç yeni bir akım başlatacak gibi duruyor.

 

 


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir