Bu Tarz Benim Müge Ökmen Saç Modelleri


Yayınlandığı ilk günden itibaren ekranların fenomen yarışması haline gelen Bu Tarz Benim, ikinci sezonda da birbirinden iddialı yarışmacıları ile devam ediyor. Show TV’nin popüler yarışması Bu Tarz Benim, yeni jürisi ve yeni yarışmacıları ile seyircinin beğenisini kazandı.

Bu Tarz Benim’in yarışmacıları hakkında sürekli yeni bilgiler gündeme geliyor ve izleyici bu yeni yüzlerin bilinmeyen hayatlarını oldukça merak ediyor. 2. Sezonun konuşulan isimlerinden olan yarışmacı Müge Ökmen, güzelliği kadar geçmişteki yaptığı işlerle de gündeme geliyor.

5 yıldır modellik yapan 25 yaşındaki yarışmacı Müge Ökmen, bir markanın da yeni yüzü olarak kariyerine devam ediyor. Aslen İzmir doğumlu olan Müge Ökmen, İstanbul’dan birçok iş teklifi aldığı için İstanbul’da kalmaya karar vererek İstanbullu olmuştur.

Yarışmacılardan biriyle yaşadığı tartışma sonucu “Beni eleyin!” diyerek stüdyoyu terk etmesiyle gündeme gelen Müge Ökmen, eskiden “üstsüz DJ’lik yaptığı” haberleriyle de medyada konuşuldu.

Bu Tarz Benim Müge Ökmen Saç Modelleri

Modellik yapan ve hedefinin oyuncu olmak olduğunu dile getiren Bu Tarz Benim yarışmasının dikkat çeken ismi Müge Ökmen, siyah uzun saçlarıyla beğeni topluyor. Siyah göz rengine sahip olan yarışmacı mavi lens kullanmayı tercih ediyor. Parlak, uzun saçları oldukça sağlıklı duruyor. Teniyle uyum sağlayan siyah, uzun saçlarına büyük bir ustalıkla şekil veren Ökmen, farklı modeller denemekten çekinmiyor. Sıklıkla buğulu göz makyajı kullanan Müge Ökmen, genel olarak yüzünü ortaya çıkaracak saç modellerinden yana tercih kullanıyor.

ggg

 


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir