Çilek Kokusu Demet Özdemir Saç Modası


Çilek Kokusu Demet Özdemir Saç Modası

Bayanların saç renkleri ya da modelleri konusundaki kararsızlığı ve doyumsuzluğu neredeyse her hafta yeni bir saç model ve rengini favori yapmaya yetmektedir. Özellikle televizyon yıldızlarının fotoğraflarına bakıp kuaföre giden bayanların sayısı hiç de az değildir. Son dönemde saçlarıyla fenomen olan televizyon yıldızlarından birisi de Çilek Kokusu dizisinin genç yıldızı Demet Özdemir’dir. Oyuncunun doğal formdaki saçları bayanlara ilham vermektedir.

Demet Özdemir’in Saçının Doğal Hali

Güzel oyuncunun saçları normalde dalgalı ve koyu kestane rengidir. Yaşının genç olmasından kaynaklanan hacimli ve canlı saçları güzelliğine güzellik katmaktadır. Doğal formu yüzüne çok yakışan Demet Özdemir, kimi zaman saçının doğal şekliyle kamera karşısına geçmektedir. Ancak dizi ve fotoğraflarda genel olarak balyajlı ve düz hali görülmektedir.

Demet Özdemir’in Saç Rengi Tercihi

Genç oyuncu saçlarının rengiyle sık sık oynamakta, saçta değişiklikten hoşlanmaktadır. Aşırı renk karmaşasından uzak duran oyuncunun saçlarında doğala yakın bakır, kahve, kestane tonları üzerine hafif balyaj ve aralarda ışıltılar göze çarpmaktadır.

Demet Özdemir’in Saç Şekli

Güzel oyuncu saçlarını her daim uzun boyda kullanmaktadır. Saç şeklinde çok çarpıcı değişiklikler yapmamakla beraber ya dümdüz fön ya da hafif dalgalar tercih etmektedir. Saçlarının renginde olduğu gibi şeklinde de doğala yakın formlara ağırlık veren oyuncu, genç yaşının enerjisini gösteren saç modellerinden yana tercih yapmaktadır.

 


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir