Çocuklar İçin Yılbaşı Saç Modeli


Çocuklar İçin Yılbaşı Saç Modeli

Yılbaşı yaklaşırken yalnızca yetişkinler değil, çocuklar da güzel görünme telaşına girmektedir. Anneler, prenseslerini en güzel şekilde yılbaşına hazırlamak için çalışmaktadırlar. Bu durumda, en önemli nokta saç modeli oluyor. Kız çocukları için yılbaşı saç modeli seçiminde zorlanıyorsanız; sizin için seçmiş olduğumuz bu şık saç modelini incelemelisiniz.

Saç modelinin yapımı için ihtiyacınız olan aksesuarlar; 1 adet renkli saç süngeri, 2 adet tel toka şeklinde göz ve 2 adet geyik kulağı. Aksesuarların tamamını bir kaç bujiteriyi gezerek bulmanız mümkün. Peki, bu saç modelini nasıl yapabilirsiniz? Oldukça kolay olduğunu siz de göreceksiniz.

  • Öncelikle çocuğunuzun saçınızı yıkayın ve taradıktan sonra tamamen kurutun.
  • Saçı, at kuyruğu şeklinde sıkıca toplayın. Saçın gergin olması modelin daha güzel durmasını sağlayacak olan ayrıntıdır.
  • At kuyruğunun içinden topuz süngerini geçirin ve saçı süngerin etrafında dolandırırarak, uç noktasından bir tek toka yardımı ile tutturun.
  • Almış olduğunuz geyik boynuzlarınızı ve gözleri uygun noktalara takın.
  • Artık kızınız, saçları ile herkesin beğenisi kazanacaktır. Kıyafet olarak da, uygun bir tütü giydirirseniz, saçları ile kombini oldukça uyumlu olacaktır.

ygs3


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir