Demet Akalın Saç Modelleri


Demet Akalın Saç Modelleri

Demet Akalın, 90’lı yıllarda manken olarak televizyonlarda tanınmaya başlayan bir kişidir. Uzun yıllar, güzel fiziği ve magazin hayatı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ardından çıkarmış olduğu albüm ile müzik hayatında yol almaya başlamıştır. İlk zamanlar, pek de beğenilmeyen performansı geçen zaman içerisinde yükselişe geçmiş ve kendisi en çok dinlenilmekte olan pop şarkılarının sahibi olarak bilinmeye başlamıştır.

Demet Akalın, genellikle sarı saç rengini kullanmakta olan bir kadındır. Saçlarının doğal yapısı düz olsa da, kimi zamanlar dalgalı ya da kıvırcık saç modellerini de kullanmaktadır. Saçlarının kalın ve sağlıklı olması kendisi için büyük bir avantajdır. Bu saç tipinde, ince telli ve zayıf saçların aksine, dilediğiniz saç modelinin yapımı çok daha kolaydır. Ayrıca, ilerleyen zamanlarda kişilerin saçlarının yıpranmasına da neden olmaz.

Demet Akalın, her ne kadar pek çok farklı saç modelini uyguluyor olsa da, yapmış olduğu tepeden atkuyruğunun yeri ayrıdır. Bu saç modelini ister günlük hayatınızda, isterseniz de özel günlerde kullanabilirsiniz. Peki, bu saç modeli nasıl yapılır?

  • Bu saç modelinin yapımı için; saçlarınızı yıkayıp, güzel bir şekilde taradıysanız, saçınızdan 2-3 parmak kalınlığında bir tutam ayırarak atkuyruğu saç modelinin yapımına başlayabilirsiniz.
  • Saçınızın kalan kısmını, atkuyruğunun etrafında dolayın ve bir tel toka yardımı ile tutturun.

demek-akalın-saç-renkleri


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir