Ebru Gündeş Saç Modelleri


1975 doğumlu olan Ebru Gündeş, 1990‘lı yıllardan itibaren Türkiye’de bir yere sahiptir.  Uzun süreden beri gündemde olmayan şarkıcı O Ses Türkiye yarışması ile beraber tekrar televizyonlara dönmüş ve gerek giyim tarzı gerekse saç modelleriyle insanların takip ettiği kişilerin arasında yer almaya başlamıştır. Ebru Gündeş, ince telli düz saçlara sahip olan bir kadındır. Genellikle kahverengi tonlarındaki saçları kullanıyor olsa da kimi zaman kızıl gibi farklı renklerde kullanmaktadır. Çoğu zaman topuz saç modellerini tercih eden Ebru Gündeş, yapmış olduğu modelleri kendine yakıştırmayı oldukça iyi bilmektedir.

ebru_gundes_sac_modelleri_5 (1)

Ebru Gündeş’in, en çok kullanmakta olduğu topuz saç modeli önden kemerli topuz modelidir.  İlk bakışta bu topuz modeli oldukça zor gibi görünüyor olsa da işlemleri doğru takip ettiğiniz takdirde çok da zor olmayacaktır. Saçlarınız kıvırcık ya da oldukça kalın telli ise; bu modeli tercih etmeniz sizin için doğru bir tercih olmayacaktır. Önden kemerli saç modelinin yapımı için;

  • Öncelikle saçlarınızın temiz olduğundan emin olmalısınız. Saçlarını temiz değilse yıkamalı ve taradıktan sonra güzelce kurutmalısınız.
  • Saçınızı ortadan ikiye ayırmalı ve önlerden 3 parmak kalınlığında tutamlar almalısınız.
  • Bu tutamları yanlardan gelerek arkaya doğru bir tel toka yardımı ile tutturmalısınız.
  • Saçınızın arkada kalan kısmına atkuyruğu yaptıktan sonra kendi etrafı etrafında döndürmeli ve yine bir tel toka ya da dilerseniz çeşitli aksesuarlarla tutturarak kullanmalısınız.

Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir