En Güzel Retro Saç Modelleri


En Güzel Retro Saç Modelleri

Retro eskiden moda olmuş, gündemi meşgul etmiş, hemen hemen her türlü yaşam stilini içine alan saç, giyim, ayakkabı, mobilya, mutfak eşyası yani geçmişte insanların kullandıkları, yaşadıkları yaşam biçiminin bugün karşımıza stil olarak çıkmasına denir.

Peki, En Güzel Retro Saç Modelleri Nelerdir?

2015’te adını sıkça duyuran Retro, saç stilinde de rüzgâr ettirmeyi başardı. Nostaljik bir görünüme sahip olan retronun kadına asalet ve cesaret ile birlikte sexy bir görünümde kattığı söylenebilir. Retro saç deyince akıllara kuşkusuz Marilyn Monroe gelir. Kulak hizasında büyük bigudilerle ya da kalın maşayla hacimlendirilmiş ensede dalgalı olacak şekilde yapılmış bu saç stili sarışınlığıyla nam salmış Marilyn Monroe’nun imzasını taşımaktadır.

Uzun saçlıların kullandığı retro modellerde göz kamaştırmaktadır. Dalga dalga omuzlara dökülen, kadına aynı zamanda çok fazla albeni yükleyen bu stil, giyim ve makyaj sıklığına tamamlandığı zaman kadını kuşkusuz stil ikonluğuna taşıyabilir.

Retro Saç Stili Örgü Modelleri Nelerdir?

Retro saç deyince mutlaka salınmış saçlar gelmemeli akla. Retro, saç örgüyle desteklediği zaman eski tozlu Amerikan filmlerinin tekrar gözlerde canlanmasına neden olur. Önden taç şeklinde saçı çevrelemiş bir örgütün altından dalga dalga dalgalanmış saçların nasıl tarz duyabileceği deneyerek görülebilir. Ya da ensede yandan balıksırtı yapılmış, önden hafif saçların çıkarıldığı, kahküllü rüzgârın dağıtmış havası yaratılmış bu saç stili akılları baştan almayı hedeflemektedir.

20-En-Güzel-Abiye-Saç-Modelleri-8


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir