İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanmak


İnternetten para kazanmanın en kolay yollarından birisi, risksiz ve sıfır maliyetli olmasından ötürü anket doldurarak para kazanmaktır. Anket doldurmak hiçbir uzmanlık, zaman ve emek gerektirmediği gibi zaman zaman eğlenceli olabilen bir aktivitedir. İnternetten dolduracağınız ilgi alanınıza yönelik anketlerle Euro kazanabilmeniz mümkün. Bu konuda birçok sistem bulunmaktayken bunlardan en güvenilir ve yaygın kullanılanını bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

Marketagent uzun zamandır anketler sunan ve insanlara doldurdukları anketler üzerinden para kazandıran bir sistem. Sisteme üye olduğunuz anda hesabınıza 1,5 euro yüklenerek kazanmaya başlıyorsunuz. Marketagent’ın güzel yanlarından biri ödemeleri Euro olarak yapması. Günümüzde yükselen kurlar hesaba katıldığında bu sisteme kayıt olarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Marketagent ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Anket doldurarak para kazanmaya başlamak için yapmanız gereken ilk Marketagent sitesine kaydolmak. E-mail adresiniz ve belirlediğiniz şifreniz ile kayıt olup, e-mail doğrulamasını yaptıktan sonra yaşınız, yaşadığınız il, cinsiyetiniz, arabanızın ve çocuğunuzun olup olmadığı gibi profilinizi oluşturacak şıkları seçerek üyelik işlemini tamamlıyorsunuz.

Üyelik işlemlerinizi tamamlayıp profilinizi doğruladıktan sonra Aktüel Anketler sekmesinden mevcut olan anketleri doldurmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli konularda eğlenceli pek çok anketi doldurarak para kazanmak için bu sekmeyi sık sık ziyaret edin.

MARKETAGENT SİSTEMİNE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

MarketAgent Sistemi Nasıl Çalışır?

Siteye üye olduğunuzda hesabınıza 150 puan ekleniyor. Profildeki bilgilerinizi doldurmanız halinde 50 puan daha kazanıyorsunuz. Puanlarınız biriktikçe Euro’ya çevirip bunları hesabınıza aktarabilirsiniz. 100 puan 1 euro’ya eşittir. Profilinize giriş yaptığınızda AKTÜEL ANKETLER kısmını kontrol ederek yeni anket olup olmadığına bakabilirsiniz. Ayrıca sisteme üye olduğunuz mail adresini de düzenli kontrol etmenizde fayda var. Çünkü yeni anket eklendiğinde bu mail yoluyla size bildiriliyor. Anket doldurma süresi ortalama 10-15 dakika olup 1 anketten 250 puana kadar kazanabiliyorsunuz.

Anketin ilk bölümleri kişisel bilgilerinize yönelik olmakta -cinsiyet, yaş vs.- eğer anketin gerektirdiği niteliklere sahip değilseniz anket sonlanıyor ancak yine de size doldurduğunuz kısma göre bir miktar puan yükleniyor. Aktüel anket yoksa bile profil genişletmelerini mutlaka yapın. Profil genişletmeler hem size ekstra puan kazandıracak hem de size daha çok anket çıkmasını sağlayacaktır. Unutmayın ki ne kadar çok anket doldurursanız o kadar çok kazanırsınız.

Sistemin önemli bir avantajı ise Türkçe dil desteğinin olması. Anketler de karşınıza Türkçe olarak geldiği için zorlanmadan anketleri doldurup para kazanabilirsiniz.

MarketAgent’e Nasıl Üye Olurum?

Marketagent sistemine üye olmak oldukça basit. Üye olmak için şu adımları takip edin:

Buraya tıklayarak üyelik oluşturma ekranına girin.
– Açılan ekranda sizden istenen isim, soyisim, cinsiyet, mail adresi gibi bilgileri doldurduktan sonra “kullanım şartlarını onaylıyorum” kutucuğunu işaretleyip ardından devam butonuna tıklayın.
– Diğer aşamada adres bilgileri, yaşadığınız ülke ve şehir bilgilerini doldurup devama tıklayın.
– Son aşamada sizden medeni durumunuzla ilgili bilgiler isteniyor. Evli/bekar, çocuk sayısı vs. bilgileri de doldurduktan sonra oturum açmanız için şifre belirlemenizi istiyor.
– Bütün adımları başarıyla tamamladığınızda e-mail adresinize onay maili gönderiliyor. Gelen maili onaylıyorsunuz ve üyelik oluşturma işleminiz tamamlanmış oluyor.

Hesabınıza giriş yaptığınızda ekranın sol tarafında Puan durumu, takas pazarı gibi yerleri inceleyebilirsiniz. Puan durumunda tüm yaptığınız anketler ve bu anketlerden kazandığınız puanlar görünmektedir. Takas pazarında ise bu puanlarınızı euro’ya çevirip ödeme alabiliyorsunuz. Ödeme alabilmeniz için Skrill hesabınızın olması gerekiyor. Euro’ya çevirme işleminin limitinin 8 euro olduğunu da belirtelim. Bol kazançlar.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir