İşte Benim Atılım All Star Emel Özkızıltaş Saç Modelleri


İşte Benim Stilim All Star yarışmasının kendinden sıkça söz ettiren, geçen sezonun birincisi olan Emel Özkızıltaş, uzun ve siyah saçlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Genelde ortadan ikiye ayırıp ensede toplamayı tercih eden yarışmacı, yer yer düz fön çektirerek gözlere hitap etmeyi başarmıştır.

İşte Benim Stilim All Star Emel Özkızıltaş Saç Stili Nasıldır?

Güzel yarışmacı, saçlarını ortadan ikiye doğru kullandığı gibi yan tarama modelini de kullanmaktadır. Açık kullanmayı tercih ettiği zaman ince uçlu maşa ile saçlarına şekil vermeyi tercih etmektedir. Su dalgası denilen kırık fön modelini de sıkça kullanmaktadır. Kombinlerinde iş kadını ise at kuyruğu, ağır bir yemek konseptinde sıkı topuz, günlük gezme konseptinde ise düz fönlü olarak saçlarını kullanmaktadır.

İşte Benim Stilim All Star Emel Özkızıltaş  Saç Rengi Nasıldır?

Pürüzsüz ve beyaz yüzüne siyah renk saç boyası ile karakteristik bir hava vermeyi başaran güzel yarışmacı 2 sezondur aynı renkte istikrarını sürdürmektedir.

İşte Benim Stilim All Star Emel Özkızıltaş  Saç Modeli Nasıldır?

Saçlarını düz ve uzun kullanan güzel yarışmacı, ne bir kata ne de bir kahküle gerek duymamaktadır. Beline yakın olan saçlarını kombinleri doğrultusunda özellikle eski Türk filmlerinden çıkmış gibi şekillendirmeyi tercih ettiği söylenebilir. Klasik ve abiye tarzı giyinme seven güzel yarışmacı, saçlarında bu sebeple romantik esintiler taşımaktadır.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir