İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan Saç Stili


Yarıştığı ilk sezonda tarzıyla  kendinden pek söz ettiremeyen Ayşegül Doğan, İşte Benim Stilim All Star yarışmasında değişen tarzı ile gündeme gelmektedir. Ayşegül Doğan’ın değişen tarzının yanında saçlarının da değiştiği gözlerden kaçmamaktadır. Fakat bu değişim çok küçük bir ayrıntı olarak karşımıza çıkmaktadır. Saç renginde minik oynamaya yapıp düz renk olan saçlarına renk katarak değişim sağlamayı başarmıştır.

iste-benim-stilim-aysegul-dogan9

İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan Saç Rengi Nasıldır?

Ayşegül Doğan All Star’da ombre yani uçlara doğru rengi açılan saç rengini kullanmaktadır. Kendisine bu saç rengi doğallık katmanlı birlikte, uçlarının açık renkli oluşu saçları  toplandığında saç modelinin daha güzel görünmesine neden olmaktadır. Saçın toplanan kısmının renkli oluşu önden bakınca hoş bir görünüm elde etmesine neden olmaktadır.

İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan Saç Stili Nasıldır?

Omuzlarından aşağıda saçlarını kullanmayı seven yarışmacı, özel gün konseptleri hariç genelde saçlarını düz fönlü olarak kullanmaktadır. Dolgun ve gür saçlarıyla dikkatleri üzerine çeken yarışmacı, tepeden sıkıca toplanmış at kuyruğu modellerini de sıkça kullanmaktadır.

İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan Saç Aksesuarları Nasıldır?

Güzel yarışmacı, toka ve taç gibi iddiali aksesuarları tercih etmemektedir. Çok sık olmamakla birlikte bandana tarzını kullanmaktadır. Yarışmacı genelde gözlüklerini başında aksesuar olarak takmaktadır. Komple başını saran eşarp şeklinde olan bandanalar yarışmacının denediği tarzları arasındadır.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir