İşte Benim Stilim All  Star Ezgi Baylar Saç Modelleri


İşte Benim Stilim All Star yarışmasında tarzı ve güzelliği ile dikkat çeken Ezgi Baylar, hacimli, gür ve parlak saçlarıyla da dikkatleri çekmektedir. Saçlarına özen gösteren güzel yarışmacı, model kısıtlaması yaşamamaktadır.

İşte Benim Stilim Ali Star Ezgi Baylar Saç Rengi Nasıldır?

Işıkta yansıyan bir saç rengine sahip olan Ezgi Baylar, çikolata kahvesi ile altın sarısı boyalarının karışımı neticesinde kullandığı saç rengini bulmuştur. Dore yansımaların olduğu bu saç rengi kendisine sıcaklık katmaktadır. Işıkta parlayan ve havalı duran saçlarına önem verdiği gözlerden kaçmamaktadır.

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Baylar Hangi Saç Modellerini Seçmektedir?

Çikolata kahvesi saçlarını krepe ile kabartıp, kulaklarının 2 yanından çıkardığı saç tutamları ile yüzüne yakışanı yapan güzel yarışmacı, hemen hemen her modeli ve tarzı kombinlerine  göre kullanmaktadır. Genellikle tepede  krepe yaptığı ve at kuyruğu modelini tercih ettiği gözlemlenmektedir. Klasik yemek yeme konseptlerinde ise krepeli, sıkı toplanmış topuzları tercih etmektedir.

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Baylar Saç Aksesuarları Seçimi Nasıl Olmaktadır?

Güzel yarışmacı, kombinlerine göre seçtiği birbirinden güzel şapka tercihleri ile dikkatleri çekmektedir. Gündelik tarzında spor şapkaları seçerken, cool kadın imajında Fransız kadınlarının kullandığı geniş ve yüzün 1 kısmını kapatan şapkaları kullanmaktadır. Bandana modasına ayak uyduran güzel yarışmacı, yer yer ince ve orta kalınlıkta bandanalar ile tarzını tamamlamaktadır.

 


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir