İşte Benim Stilim Ayşenur Balcı Saç Stili


İşte Benim Stilim All Star yarışmasının iddialı ve başarılı yarışmacılarından biri olan Ayşenur Balcı, özgüven ve bir o kadar iddialı saçlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Açık teni ve yüz hatlarının güzelliğinin avantajını kısa kesim saç modelleri kullanarak kullanan Ayşenur, yer yer saç rengiyle de oynamaktadır.

Ayşenur-Balcı-Kimdir-Boyu-Kaç-Kilosu-Kaç-Yaşı-Kaç-6

İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı’nın Saç Stili Nasıldır?

Başarılı ve güzel yarışmacı, yarıştığı ilk sezonda jüri üyesi olan Kemal Doğulu tarafından uzun saçlarının kesilmesi ile  adeta yeni bir tarza büründü. Kusursuz yüz hatları sayesinde kısa saçlarını cesurca sergilemektedir. Kulağının hemen altında biten ve karakteristik bir kesime sahip olan saçlarını kahkül ile şekillendirmiştir.

Ayşenur Balcı Saç Rengi Nasıldır?

Başarılı yarışmacı, sarı renginin platin tonlarının hemen hemen hepsini denemektedir. Saçlarının açık rengi olması sebebiyle Gala gecelerinde sergilediği performanslar doğrultusunda girdiği karakterin saç rengini kendine uyarlaması sonucunda kendi saç rengi sürekli bozuntuya uğramaktadır. Sarı rengine tekrar kavuşabilmek için gri rengini baz alarak bir süre gri renginde yarışmaya devam etmektedir.

İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı Saç Aksesuar Seçimi Nasıl Olmaktadır?

Kısa ve sarı saçlarını renkli tokalar ve büyük iddialı taçlar ile süsleyen Ayşenur Balcı, bu sene çokça moda olan bandanalar ile tarzını tamamlamaktadır. Saçına iliştirdiği renkli çiçekler ve tüller ile giyim tarzına şıklık tamamlamaktadır.

 


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir