Kolay ve Şık Ünlü Saç Stilleri


Ünlüler giydikleri ile olduğu kadar saç stilleri ile de ilham kaynağı olmaya devem ediyorlar. Çok ünlü kuaförlerin ellerine kendilerini teslim eden ünlülerin saç stilleri düşündüğünüz kadar yapması zor saç modelleri değildir.

Hafif Dalgalı Saç Modeli

Rachel Bilson gibi siz de hafif dalgalı saç modelini sevenlerdenseniz saçlarınızı bir maşa yardımı ile dalgalandırdıktan sonra arkadan yarım toplayınız. Saçınızın önünde kâkül varsa doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Kıvırcık Örgülü Saç Modeli

Kıvırcık saç sevenler Amy Adams gibi saçlarını sahte bob saç modeli yaparak çekici ve tarz bir görünüm elde edeceklerdir. Demir bir saç maşası ile saçlarınızın ucunu dalgalandırdıktan sonra saçlarınızın çoğunu bir tarafa ayırınız. Yan tarafınıza alarak uçlarını örüp trend bir görünüm kazanabilirsiniz.

Düz ama Seksi Saç Modeli

Nina Dobrey düz saçlara sahip ama saçlarına kattığı dalgalar ile seksi bir görünüm elde etmeyi iyi bilenlerden birisidir. Yine demir bir saç maşası ile saçlarınızın ucuna aldığınız kalın saç tutamlarını sararak dalgalı olmasını sağlayınız. Tüm saçları önünüze atarak eliniz ile yavaş yavaş saçınızdaki dalgaları ayırarak doğal bir görünüm kazanmasını sağlayınız.

Atkuyruğu Modeli

Emilia Clarke gibi siz de atkuyruğunuza değişik bir hava katarak çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Ortadan ikiye ayırdığınız saçlarınızı tepeden toplayınız fakat saçınızı sıkı toplamak yerine gevşek bırakarak değişik bir atkuyruğu yapabilirsiniz Parlatıcı saç spreyi ile saçınıza biraz da ışıltı kattığınız zaman çekici saç modeliniz ile dikkatleri üzerinize çekmeye hazırsınız.

salas-sac-modelleri

 


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir