Neslihan Atagül Saç Modelleri


Neslihan Atagül Saç Modelleri

Neslihan Atagül, oynamış olduğu Fatih Harbiye dizisi ile beraber ilgiyi üzerine çekti. Kadir Doğulu ile beraber oynadığı dizi de, gerek güzelliği gerek ise; başarılı oyunculuğu ile ön plana çıktı ve ödüller aldı. Günlük hayatında ise; başarısı kadar giyim tarzı ve saç modelleri ile de beğenileri toplamaktadır.

Neslihan Atagül, genellikle saçlarını açık bırak ünlülerden. Saçları ince telli ve kendi doğal renginde.

Kimi zaman saçlarını fönlü olarak kullanan oyuncu, kimi zaman da maşalı olarak kullanmaktadır. Saçlarının sağlığı net bir şekilde belli olmaktadır. Bunu da, saçlarına uyguladığı doğal saç bakım maskeleri ve dengeli beslenmesine bağlı olduğunu söylemektedir.

Genellikle açık saç modelleri ile görmeye alıştığımız Neslihan Atagül, son günlerde salaş örgü saç modelleri ile de ekranlarda belirmektedir. Salaş ve fazla uğraşılmamış gibi görünen saç modelleri son zamanlarda oldukça moda ve güzel oyuncu da bu modaya uyum sağlamaktadır.

Neslihan Atagül’ün yapmış olduğu örgülü saç modelinin yapımı için; öncelikle saçları dağınık bir görün alması gerekli. Bunun için saçınızı aşağı doğru salarak, ellerinizle karıştırabilirsiniz. Ardından ise; saçlarınızı hafif yan tarafa alarak, düzgün bir şekilde örün. Dikkat etmeniz gereken nokta, saçlarınızın üst tarafında kalan ayrılmanın mümkün oldukça ortadan ve düzgün bir şekilde olmasıdır.

ygs2


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir