Saç Toplamada Yeni Moda: Tel Tokalar


İnternetin gücü, saç modasında da çok kuvvetli bir şekilde hissediliyor. Video yayınlama sitesinden, hızla yatılan bir yeni moda; tel tokalarla saç toplama. Yakın zamana kadar, tel tokalar, normal şekilde toplanmış saçları, daha düzgün göstermek için yardımcı toka konumundayken, şimdilerde başrole geçmiş durumda.

Tek Toka Yetmez

Yeni moda saç toplama akıma göre, tek bir toka asla yetmiyor. Saçları toplama işlevinden çok, dekor şeklinde kullanıldığından, bir den çok tel tokayı; saçınızda paralel çizgiler oluşturmak için, kareler oluşturmak için veya başınızın iki yanından arkaya topladığınız saçlarınızı üçgen şekilde sabitlemek için kullanabilirsiniz. Onlarca aynı tip tel tokayı, üst üste takarak, çizgilerden oluşan bir karmaşa görüntüsü de yaratabilirsiniz. Böyle bir saçla çıktığınızda, modayı ne kadar yakından takip ettiğiniz ve kendisinize ne kadar yakıştırdığınız konusunda, pek çok iltifat almaya hazır olun.

Rengarenk Tel Tokalar

Eskiden, genellikle siyah tel tokalar takılır ve mümkün olduğunca görünmemesi sağlanmaya çalışırdır. Bu akıma uygun davranmak istiyorsanız, farklı kalınlıklarda ve farklı renklerde, çok sayıda tel toka almanız gerekiyor. Burada amaç; görünmez olmaları değil, olabildiğince fark edilir olmalarını sağlamak. Saçlarınızı düzgünce toplamış ve dışarıya taşan saç tellerini yok etmiş olabilirsiniz, ama yinede bu tel tokaları saçınıza serpiştirmeli ve işlevi olmasa bile görselliği için kullanmalısınız. Aynı renk tokaları birlikte kullanabileceğiniz gibi, istediğiniz şekilde karışık renkleri de birlikte kullanabilirsiniz.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir