Sarı Saçlara En Çok Yakışan Saç Modelleri


                                            Sarı Saçlara En Çok Yakışan Saç Modelleri

Birçok bayan özellikle genç kızlar saçlarını sarıya boyatmak isterler. Fakat her kadına sarı saç yakışmamaktadır. Bunun için uygun sarı tonunu bulmanız gerekir. Eğer açık tenliyseniz birçok sarı tonunu tercih edebilirsiniz. Fakat platin sarı gibi çok açık saç renklerinden uzak durun. Açık sarı saç rengi sizi daha soluk gösterecektir. Koyu ten rengine sahip bayanlar karamele kaçan sarı tonlarını deneyebilirler.

Sarı Saçlara Yakışan Saç Modelleri

Omuz aşağısında, orta uzunlukta saç renginiz varsa saçlarınıza doğal dalgalar vererek kullanabilirsiniz. Özellikle az ve ince yapılı saçlarınız varsa dalgaları günlük yaşantınızda kullanarak daha hacimli saç görünüme sahip olabilirsiniz. Saç diplerinizi krepelemeyi de ihmal etmeyin. Özel bir günde salık saç modelini seviyorsanız saç uçlarına maşa yapmayı deneyebilirsiniz.

Sarı-Saç-Renkleri

Bu modeli her uzunluktaki saç modeli için deneyebilirsiniz. Düz saç kullanmak istiyorsanız aralarında ışıltı olan sarı saç rengine düz saç çok yakışmaktadır. Dolgun ve kalın telli saçlar düz saç kullanımında diğer bayanlara göre daha şanslıdır. Daha genç görünmek istiyorsanız sarı saçlarınıza kahkül kestirebilirsiniz. Saçlarınızı yormamak için arada sırada doğal haliyle kullanın, onları dinlendirin. Doğal haliyle kullanırken yana ayırarak veya örgü saç modellerini tercih edebilirsiniz. Bohem tarzı benimsiyorsanız bu sene moda olan bandana ve saç bantlarını günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sarı saçlarla uyum sağlayacak çiçekli, çizgili ve canlı tonlarda bandanaları veya siyah saç bantlarını deneyebilirsiniz.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir