Serenay Sarıkaya Saç Modelleri


Serenay Sarıkaya Saç Modelleri

Serenay Sarıkaya, son yılların en çok sevilen kadın oyuncularından bir tanesidir. Yapmış olduğu başarılı çıkışı ve göz alıcı güzelliği ile de gözleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Erkekler kadar, kadınlar da güzelliğinden etkilenmekte ve gerek saç modellerini gerek ise; makyaj tekniklerini merak etmektedir.

Med cezir dizinin Mira’sı Serenay Sarıkaya, genellikle saçını toplamamaktadır. İnce telli saçlara sahip olan güzel oyuncu, küllü açık kumral renk tonunu kullanmaktadır. İnce telli saçların avantajı, basit uğraşlar sonrasında hem doğal hem de bakımlı durabilmesidir. Dezavantajı ise; saçların kolaylıkla elektriklenebilmesidir. Serenay Sarıkaya, bu durumun önüne geçebilmek için saçlarını yıkadıktan sonra mutlaka yatıştırıcı saç spreyini kullanmaktadır.

Serenay Sarıkaya, saçlarını yıkadıktan sonra saçlarını olduğu hali ile kullanmayı tercih etmektedir. Böylelikle, saçlarının yıpranmadığını söylemektedir. Zaman zaman ise; aynı saç modelinden sıkılarak, saçını fönlü kullanmakta ya da bazı zarif topuz modelleri tercih etmektedir.

Serenay Sarıkaya’nın Med cezir dizinde kullanmakta olduğu bu topuz modelini siz de denemek isterseniz, kolaylıkla yapmanız mümkündür.

  • Saçlarınızı tepeden sıkıca toplayın ve ön kısımdan hafif bir perçem bırakın.
  • Saçınızı kendi etrafında çevirerek topuzu oluşturun. Saçlarınız az ise; topuz süngeri de kullanabilirsiniz.
  • Oluşturduğunuz topuzu, tel tokalar ile tutturduktan sonra saç modeliniz hazır olacaktır.

ygs1


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir