Sevgililer Günü Saç Modelleri


Yıl dönümü, doğum günü gibi özel günler için bayanlar için çok önemlidir. Bugünlerde bayanlar kendilerine bir tık daha özen gösterirler. Günler öncesinden planlar yapmaya başlarlar. Kadınlar için önemli olan günlerden biri de sevgililer günüdür.

Sevgililer Günü 14 Şubat, bayanlar için sevdiği erkekle geçirecekleri özel günün başında gelir. Bugün için aylarca hazırlık yapabilirler. Bugün bayanlar için yıllarca sürecek bir aşkın teminatı gibidir ve bugünde hoş anılar yaşamak isterler. Sevgilileriyle çekilecekleri fotoğraflarda güzel görünmekte bugünün en önemli noktalarından biridir. Her özel günde olduğu gibi Sevgililer Günü’nde de bayanlar kendilerine çok özen gösterir, en güzel elbiselerini giyerler.

Bu romantik gün yaklaştıkça telaşta artar. Ne giyecekleri, nasıl makyaj yapacakları ve saçlarına nasıl şekil verecekleri bayanların günler öncesinden hazırdır. Birçok bayan bu özel günde kuaföre gidip işi riske atmadan kendini emin ellere emanet etmek ister.

Bayanların günlük hayatlarında da özen gösterdikleri saçları, sevgililer günü için en romantik modeller tercih edilir. Sizlerde sevgililer gününde romantik topuzları veya örgülü modelleri tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Saç Modelleri

Sevgililer gününde kuaföre gitmek yerine kendinizde saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Birkaç basit işlemle saçlarınız hoş bir görünüme kavuşacaktır. Sevgililer Günü için tercih edilen saç modellerinden sıklıkla seçileni bukleli saçlardır. Bukleler, bayanları her zaman daha çekici bir hale getirir. Sizde bukleli saçları seviyorsanız evde kendiniz yapabilirsiniz.

Evde Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Taradığınız saçlarınızı saç maşası maşalayın. Bukleleri parmaklarınızla veya seyrek dişli bir tarakla hafifçe tarayın ve saçınızı spreyle sabitleyin. Saçlarınızı salık bırakabilir veya firketeler yardımı ile romantik bir topuz yapabilirsiniz.

Örgülü modellerde romantik saç modellerindendir. Saçlarınızı örerek bir anda havanızı değiştirebilirsiniz. Saçlarınızı iki yandan örün. Örgüleri ensenizde birleştirerek hoş bir topuz elde edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz saç modelini, farklı aksesuarlarla renklendirebilirsiniz.

    masali-sac-modelleri-2


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir