Ütopya Pınar Saç Modelleri


Ütopya Pınar Saç Modelleri

Ekranların sevilerek izlenen Ütopya programının, yarışmacılarından 29 yaşındaki, halkla ilişkiler uzmanı Pınar Par, yarışmadaki performansı kadar doğal bıraktığı koyu renk, uzun saçları ile de dikkat çekmektedir. İzmir doğumlu olan yarışmacı, atletik vücut yapısına yakışan spor giyim tarzı ile uyumlu olarak saçlarını da tamamen doğal kullanmaktadır.

33_e8ca7bba355b0c72459026db909ce640_230x270

Ütopya Pınar Özel Hayatında Kullandığı Saç Modelleri

Özel hayatında halkla ilişkiler uzmanı olan yarışmacı, mesleğinin yanında, hediyelik eşya ve takı tasarımı ile ilgilenmektedir. Güçlü karakterini ifade eden, kendinden emin tavırları ile yarışmanın sevilen yüzlerinden olmayı başarmıştır. Uzun boyuna yakışan, beline kadar uzanan saçlarını düz fönlü veya uçlarına iri dalgalar yaptırarak kullanır. Pınar Par, ortadan ayırarak kullandığı, koyu çikolata rengi saçlarını katlı kesim yaptırarak, önlerini de uzun bırakır. Kısa bir süre önce yarışmadan elenen Pınar Par,   Buğday ten rengine yakışan, koyu kahve saçları ve keskin yüz hatlarına yakışan, koyu renk kaşları oldukça uyumlu olmuştur. Abartılı makyaj tercih etmeyen Pınar Par, siyah göz kalemi ve çok hafif kullandığı ruju ile dikkat çeker. Yarışma esnasında her ortama uyum sağlayan yarışmacı, becerikli tavırları ile de dikkat çekmeyi başarmıştır.

Ütopya Pınar Davetlerde Kullandığı Saç Modelleri

Özel gece ve davetlerde uzun gür saçlarını iri dalgalar yaptırarak veya değişik topuzlar ile kullanmaktadır. Uzun boyuna yakışan, abiye giysiler ve uzun saçları, hafif makyajı ile oldukça dikkat çekmektedir.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir