Yaz Aylarının Favorisi; Su Dalgası Saç Modeli


Yaz Aylarının Favorisi; Su Dalgası Saç Modeli

Su dalgası yaz aylarında en çok tercih edilecek olan saç modellerinden bir tanesidir. Bu saç modelinin bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni, çok kolay bir şekilde şekil verilebilmesidir.  Kaliteli bir kuaförde, güzel bir su dalgası yaptırdıysanız; saçınızı yıkamanız ve ardından her zaman kullandığınız bir krem veya köpük ile güzelce uygulama yaparak dışarı çıkmanız mümkündür.

Kaliteli su dalgası, kendini doğal gözüken dalgaları ile belli edecektir. Bu nedenle kuaför seçimle çok ama çok dikkat etmelisiniz. Son zamanlarda su dalgasının saçlara zarar verdiği ile ilgili pek çok efsane etrafta dolaşmaktadır. Aslında şu dalgasının saçlara hiç bir zararı yoktur. Yaşanacak sorunlar, işlemin uygulanması sırasında sıcaklığın fazla yüksek tutulması veya saçın uzun süre sıcakta tutulmasından kaynaklanmaktadır.

Özellikle saçlarınız sarı ya da açık tonlarda ise; su dalgası size çok yakışacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta ise; dalgalı saçlar her zaman için bir miktar daha kalın göstermektedir. Bu nedenle eğer kilo probleminiz varsa veya yüzünüzün yuvarlak bir yapısı bulunuyorsa, bu modeli tercih etmemenizde fayda bulunmaktadır.

su-dalgasi-sac-modelleri-2015-2


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir