Yılbaşına Özel Topuz Saç Modeli


Yılbaşına Özel Topuz Saç Modeli

Yılbaşı gecesinin özel bir gece olması nedeni ile tercih edilecek olan saç modelinin de sıradan olmaması gerekmektedir. Seçeceğiniz saç modelinin, kıyafetiniz ve yılbaşı gecesinde bulunacağınız mekâna uygun olması en önemli şarttır. Yeni yıla, şık bir mekânda ve vücudunuzu ön plana çıkaracak olan bir elbise ile girecekseniz, seçeceğiniz saç modelinin hem şık ve zarif hem de sade olması gerekmektedir. Aksi takdirde, göz yorucu bir görünüme sahip olursunuz. Yılbaşına özel olarak yayınladığımız bu topuz modeli ile istediğiniz görünüme oluşmanız hiç de zor olmayacaktır. Yapımı ise; gayet basit. Kuaförlerin tıka basa dolu olacağı 31 Aralık gününü, sıra bekleyerek geçirmenize gerek kalmayacak. Peki, bu saç modeli nasıl yapılır.

  • Saçlarınızı yıkayıp, kremledikten sonra tarayarak ön işlemleri tamamlayın.
  • Saçınızı yukarıdan olmayacak şekilde toplayın ve görünmeyecek bir lastik yardımı ile toplarken, saçınızın son kıvrımını dışarı çıkarmayın ve bombeli halde bırakın.
  • Saçınızın kalan kısmına da, kendiniz bombe vererek, bir toka yardımı ile tutturun. Kullanacağınız tokaların belli olmaması görünümü daha hoş kılacaktır.
  • Dilerseniz saç modelinizin yapımı bittikten sonra, kıyafetinize uygun bir çiçeği saçınıza tutturmanız mümkündür.

ygs0


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir