Zayıf Gösteren Saç Modeli


Zayıf Gösteren Saç Modeli

Bayanların en önemli sorunlarından birisi, olduğundan daha zayıf görünme isteğidir. Çoğu zaman kadınlar vücutlarının güzelliğinin farkında olmadan daha da çok zayıflama tutkusu içine girerler. Bu sebeple zayıf gösteren kıyafet, makyaj ve saç modelleri arayışına düşerler. Çoğu zaman yapılan akıllıca tercihlerle daha zayıf görünmek mümkün olabilir.

Uzun Yüzlülerin Tercih Etmesi Gereken Saç Modelleri

Yüz şekli uzun olanların açık uzun saçta önleri çok katlı modelleri, kısa saçta da küt kesimi seçmeleri gerekir. Katlar çenede bitmeli gerisi aynı boyda olmalıdır. Bu sayede yüz daha yuvarlak ve kısa görünecektir.

Yuvarlak Ve Büyük Yüzlüler Hangi Saç Modellerini Kullanmalıdır?

Büyük yüzlü olanlar yüzlerini daha küçük gösterebilmek için uzun ve düz saçları tercih etmelidirler. Uzun ve düz saç kesinlikle yüzü daha zayıf gösterecektir. Bunun yanında arkası uzun önü kısa saç modelleri yüzü daha küçük ve ince bir görünüme kavuşturacaktır. Yüzünün büyüklüğünden şikayet eden bayanlar, kesinlikle saçlarını ortadan ayırmamalı, aksine yandan keskin çizgilerle ayırmalıdır.

Zayıf Görünmek İçin Tepeden Küçük Topuz

Zayıf görünmek isteyen bayanlar yanları uzun, ortası hafif kısa kaküller kestirip, saçlarını tepede minik bir topuzla toplamalıdırlar. Kaküllerin iki yanından ince birer dal şeklinde saçlar omuzlara dökülürse kesinlikle daha zayıf bir görüntü oluşur.

Toplu Yüzler İçin Kâküllü Atkuyruğu

Zayıf görünmek isteyenler yanlar uzun ortası daha kısa kakül kestirip saçlarını atkuyruğu şeklinde toplarlarsa daha uzun ve ince bir görünüme kavuşacaklardır.


Yorum Yazmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir